بازگشت

سلام

۱- بی دلیل رفتم بی دلیلم برمی گردم....اسمشو بذار زندگی

۲- امیدوارم همهُ دوستانی که اینجا میشناختم و خیلی وقته ازشون بی خبرم حسابی سرحال باشن

پس ای دل من

از کولی ترین بادهای شمالی

که  از خشونت استوار کوهستان

در هم نمی شکنند

و به رقص گندمزاران پایین دست

دل نمی بازند

و بی پروا

پنجه در پنجه اقیانوس می اندازند

عبور را بیاموز

که در طالع تندباد

ماندن

در آغوش کشیدن مرگ است.

/ 9 نظر / 9 بازدید
کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

فراخوان خانواده‌های دانشجویان دستگیر شده مراسم 16 آذر سال 86 درموج دستگیری های بی‌سابقه‌ی دانشجویی در آستانه‌ی روز 16 آذر(روز دانشجو) بیش از 30 تن از دانشجویان آزادی‌خواه و برابری‌طلب دانشگاه‌های سراسرکشور بازداشت شده‌اند. شگفت این که 16 آذر که نماد مبارزه با رژیم وابسته‌ی شاهنشاهی و سلطه‌ی بیگانه بوده است از سوی جمهوری اسلامی نیز تحمّل نمی‌شود. آن چه امسال در روز دانشجو روی داد، تکرار همان صحنه‌هایی است که رژیم گذشته هر ساله در برخورد با جنبش دانشجویی ایجاد می‌کرد. گرامی‌داشت روز دانشجو سنت پنجاه و چند ساله‌ی جنبش دانشجویی ایران است و دانشجویانی که امسال به اتّهام برگزاری مراسمی ، با محوریت مخالفت با جنگ و تحریم، بازداشت شده‌اند در زمره‌ی شریف‌ترین فرزندان این آب و خاک‌اند. ما خواهان آزادی سریع و بی قید و شرط فرزندان اسیر خود هستیم. کمیته‌ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند

جنبش جهانی آزادی دانشجویان دربند

حزب سبزهای بلژیک در نامه‌ای سرگشاده خطاب به دانشجویان و پدران و مادران و استادان آنان به نقض حقوق بشر و سرکوب جنبش دانشجویی در ایران اعتراض کرده است. انگیزه‌ی مشخص انتشار نامه‌ی سرگشاده حزب سبزهای بلژیک اعتراض به دستگیری گروهی از داشنجویان در ایران در آستانه روز شانزدهم آذر، سالروز جنبش دانشجویی، بوده است. دانشجویان دستگیرشده خواهان حق آزادی عقیده و بیان هستند. بسیاری از خانواده‌های این دانشجویان هنوز هم، پس از گذشت حدود یک ماه از وضعیت فرزندان خود بی‌خبرند. روزهاست که به مقامات مسئول مراجعه می‌کنند، اما هیچ مقامی خود را پاسخگو نمی‌داند، اکثر مقامات اظهار بی‌اطلاعی می‌کنند. ---------- جهانیان برای حمایت از فرزندان این مملکت به پا خواسته اند. شما برای حمایت از دانشجویان بی گناه در بند چه کرده اید؟ برای کمک به ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود قرار دهید!

سپيده

سلااااااام حنيف... چه خوب شد که برگشتي زود زود بنويس... دينگ لبخند

سپيده

کاشکی هميشه وقت امتحان ها باشه تا شما تصميم بگيری بنويسی!!!

علیرضا

سلام به دوست خوب و قديمی...خوشحالم که دوباره اومدی...

ميثم

خوش آمدی که خوشم باشه از آمدنت

نسترن

ما هم به این رفتن ها و آمدن ها عادت کردیم اما همیشه به یادتون هستیم.فراموشی در کار دوستان قدیمی نیست.دلم برای تلخی شعرات تنگ شده بود.